Op. Dr. Murat Ercan Logo

Murat Ercan

Eskişehir Sağlık Turizmi

ESKİŞEHİR SAĞLIK TURİZMİ

Kliniğimiz hastalara uluslararası hizmet sunmaktadır. Yurtdışı hasta başvurusunu, formu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz.

DETAYLAR Sağlık Turizmi

YURTDIŞI HASTA BAŞVURUSU İletişim
Op. Dr. Murat Ercan

OP. DR. MURAT ERCAN

Op. Dr. Murat Ercan, 2013 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Fonksiyonel ve estetik burun cerrahisine özel bir ilgi duyan Op. Dr. Murat Ercan, bu konuda yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirilen kurs ve kongrelere katılım sağlayarak fonksiyonel ve estetik burun cerrahisinde ileri bir gelişim göstermiştir.

KLİNİĞİMİZİ İNCELEYİN

TEDAVİLER

Kendinizdeki
Güzelliği Keşfedin!

Kliniğimizde yeni nesil tedavi yöntemleri ile kişiye özel ve kaliteli hizmet sunulmaktadır.

TÜM TEDAVİLERİMİZİ İNCELE Op. Dr. Murat Ercan Tedaviler
Op. Dr. Murat Ercan Tedaviler

Bizi Hastalarımızdan Dinleyin

Hasta Yorumları

Rinoplasti ameliyatımı olalı 2 hafta olmasına rağmen çok memnun kaldım. İlgili davranışlarından dolayı çok teşekkür ederim. İyi ki Murat beyi tercih etmişim. Rinoplasti olmak isteyen herkese tavsiye ediyorum..

t..... 20 Ocak 2022
Hasta Yorumları

Botoks uygulaması için gittim. Botoks markası ve tekniğini çok başarılı buldum. Botoksum taş gibi tuttu. Burun estetiğimide kendisinde yaptırıcam inşallah botoks kadar iyi olur. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

gü... 27 Aralık 2021
Hasta Yorumları

Burun estetiği ameliyatı olmak için karar vermiştim Eskisehir'de o kadar doktorla görüşmeme rağmen en sıcak en samimi doktor olduğunu hissettim hiç tereddüt etmeden 01.12.2021 tarihinde Murat hocama Rinoplasti ameliyatı oldum. Ağrı ,şişlik, morluk olmadı bugün tamponlarım çıktı şuan ödemlerim olmasına rağmen çok memnun kaldım çok beğendim tekrardan ilgi alakanız için çok teşekkür ederim

me...k 7 Aralık 2021
Hasta Yorumları

İyi ki siz... Burun estetiğim için iyi ki sizi seçmişim hocam hem anlayışlı hem açıklayıcı milyon soruma sıkılmadan cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim her şey için sağolun hocam alanında bilgisi ve tecrübesiyle her konuda yanınızda.

es... 4 Aralık 2021
Hasta Yorumları

Uzun zamandır rinoplasti ameliyatı olmayı duşunuyordum fakat aynı zamanda da korkuyordum ve erteliyordum. Murat Ercan hocam ile tanıştıktan sonra ameliyat olmaya kesin olarak karar verdim ve iyi ki olmuşum korkulacak bir durum olmadığını kararımın ve güvenimin doğru yönde olduğunu da kesin olarak görmüş oldum. Hem doğal oldu hem de nefes almam da bir problem olmamasına rağmen eskisinden daha iyi nefes alabiliyorum. Kendisine çok teşekkür ederim. Ameliyat olmak isteyen herkese tereddütsüz olmalarını öneririm. Sağlıkla kalın.

es...a 24 Kasım 2021
Hasta Yorumları

Rinoplasti sonrası 1 ay kontrolüm için gittim Murat Bey her zamanki gibi güler yüzlü samimi ve ilgiliydi. Kendisine çok teşekkür ederim.

i̇...i 22 Kasım 2021
Hasta Yorumları

Sevgili doktorum Murat Ercan ile Eskişehir de devlet hastanesinde burun ameliyatı oldum.Öncelikle hastayla empati duygusu çok gelişmiş, çok kibar bilgili ve bence alanında uzman bir doktor.Benim bütün şüphelerim ilk görüşmeden sonra kaybolmuştu bana ameliyatla ilgili bütün süreci anlattı yüzümde şişlik ve morluk hiç olmadı ameliyat ödemlerimi de iki gün içinde attım.Üstelik devlet hastanesinde ameliyat olmuştum.Operasyondan önce ve şuan hala merak ettiğim ve mesaj attığım her soruya da çok kibar çok açıklayıcı cevap veriyor.Eger ameliyat olmaya karar verdiyseniz hiç çekinmeden Murat Bey'e güvenebilirsiniz

de...r 4 Kasım 2021
Hasta Yorumları

Murat hocamı yoğun ve titiz araştırmalarimiz sonucunda tanıdık kendisine 6 ay önce ameliyat oldum. Kesinlikle çok memnunum çok doğal harika bir burun yaptı her şeyi defalarca sabırla detaylı anlattı. Kimse estetik yaptırdığıma inanmıyor çok doğal bir burnum oldu. Tavsiye ederim yetenekli doktorumu

p....g 4 Kasım 2021
Hasta Yorumları

Murat Bey'den çok memnun kaldım.Süreci çok iyi atlattım sayesinde .Burun estetiği oldu.İlgisi çoktu, devamlı ilgilendi ve bütün sorularıma cevap verdi.Sosyal medyadan görüp gittim.Ameliyata girmeden istediğim burnu anlattım.Beni gayet güzel dinledi, istediğim burnu yaptı.Doğal olması için yüzüme yakışan burnu yaptı, eli çok hafifti.Tampondan çok korkuyordu.Eli hafif olduğu için o da çok acısız oldu.

ş..... 2 Kasım 2021
Hasta Yorumları

Sevgili doktorum Murat Ercan’a burun estetiği yaptırdım sonuç memnuniyetimle birlikte tedavi öncesi ve sonrası ilgi alakası için ayrıca teşekkür ederim. Kesinlikle Eskişehir’de bu kadar ilgili ve güler yüzlü K.b.b doktoru bulamazsınız. Emeğinize sağlık..

g….... 28 Ekim 2021
Hasta Yorumları

Eskişehirde k.b.b denince ilk akla gelen tabiiki Murat Ercan çok teşekkür ediyorum kendisine önce burun estetiği daha sonra botox yaptırdım ilgi alaka güler yüz elinize emeğinize sağlık…

s....s 18 Ekim 2021
Hasta Yorumları

2019 Ekim ayında rinoplasti ameliyatımı Murat hocam yapmıştı.Gayet samimi ve ilgili davranmıştı.Ameliyatım gayet başarılı oldu , ilk gün ayağa bile kalktığım olmuştu.Bir hafta sonra tamponlarımı yine Murat hocam çıkarmıştı.Ameliyat süresince abartılı ağrı , sızı vb. olmadı.Ondan sonraki süreçlerde de hocamızın belirttiği tarihlerde kontrollerimizi de yaptı.Ben öneriler sayesinde bulmuştum Murat hocamı gayette memnun kaldık alanında en iyilerinden biri olduğu şüphesiz gönül rahatlığıyla işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

oğ...ı 28 Ekim 2021
Hasta Yorumları

Rinoplasti ameliyatı öncesi Eskişehir'deki kbb hekimlerini araştırdım. Sonunda kararımı verdim ve hayatımın en iyi kararını aldığımı söyleyebilirim! Ameliyat süreci, doktorumun ilgisi, sonuçlar... Her şey mükemmeldi. Kendimi çok daha özgüvenli hissediyorum. Murat Bey'in kliniği seçtiğim için çok mutluyum.Beni görüp soran herkese de Murat Ercan number one diyorum..

ayse k 21/11/2023
Hasta Yorumları

Uzun zamandır burun estetiği yaptırmayı düşünüyordum ve Eskişehir'de burun estetiği üzerine çok tavsiye aldığım Murat Bey ile görüştüm. Sonunda ameliyat olmaya karar verdim ve sonuçlardan çok memnunum. Doktorumun el becerisi, hastane personelinin ilgisi ve sonuçlar... Harika bir deneyimdi!

elif t. 21/11/2023
GOOGLE YORUMLARINI İNCELE VE YORUM YAP YORUMUNU PAYLAŞ TÜM YORUMLAR

BİZE ULAŞIN

[email protected]

ADRES
Hoşnudiye Mah. 746. Sok. No:13/64 Soho Business Center Tepebaşı/Eskişehir

YOL TARİFİ AL

TELEFON
0 552 603 87 26


BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN

Op. Dr. Murat Ercan Facebook Op. Dr. Murat Ercan Instagram Op. Dr. Murat Ercan Whatsapp

İLETİŞİM FORMU

Adınız
Soyadınız
Telefon Numaranız
E-posta Adresiniz
Mesajınız

Whatsapp

RANDEVU AL