Op. Dr. Murat Ercan Logo

TEDAVİLER

Burun estetiği, estetik operasyonlar ve estetik uygulamalar son yıllarda giderek artan bir trend haline gelmiştir. Kliniğimizde bu tedavilerin uygularken ki felsefemiz; hastalarımıza güvenilir bir ortam içerisinde, sağlıklı, abartıdan uzak doğal ve güzel sonuçlar ortaya çıkarabilmektir. Bunun için de her tedaviyi kişiye özel ve kaliteli olarak sunmak hedeflenmiştir.

Burun Estetiği

Fonksiyonel Burun Ameliyatları

Yüz Estetiği

Dolgu

Dolgu

Dolgu uygulamaları son yıllarda herkesin ilgisini çeken uygulamalardan biri haline gelmiştir. Cildimiz yaşlandıkça, kolajen ve hyaluronik asit miktarında azalma meydana gelir.

DETAYLAR Dolgu
PRP

PRP

PRP, kişinin kendi kanından elde edilen plazmanın çeşitli işlemlerden geçtikten sonra hücre yenilenmesi ve yıpranmış dokuların iyileştirilmesine yardımcı olur. Cilde enjekte edilen PRP; saç dökülmesi, cilt gençleştirme, kanın pıhtılaşması ve ortopedik rahatsızlıkların tedavilerinde kullanılır.

DETAYLAR PRP
Cilt Gençleştirme

Cilt Gençleştirme

Genç ve sağlıklı bir cilt hepimizin hayalidir. Ancak cildimizde, zaman geçtikçe birtakım değişiklikler meydana gelir. Yaşın ilerlemesi, güneş ışınlarına maruz kalınması, sigara ve alkol tüketimi, makyaj malzemelerinin kullanımı, kilo değişimleri gibi faktörler cildimizdeki dokularda hasara veya çökmeye sebep olabilmektedir.

DETAYLAR Cilt Gençleştirme
Botoks

Botoks

Günümüzde sıklıkla gerçekleştirilen işlemlerden biri de botoks işlemidir. Bu uygulama daha çok yüz bölgesindeki kırışıklıkların giderilmesi için uygulanıyor.

DETAYLAR Botoks
Kepçe Kulak Estetiği (Otoplasti)

Kepçe Kulak Estetiği (Otoplasti)

Kepçe kulak, kulağın normal anatomisinden farklı olarak kulağın öne doğru kıvrık olmasıdır. Halk arasından daha büyük olarak algılanan kepçe kulak aslında herhangi bir şekilde daha büyük olmayıp sadece açısal olarak farklı duruş pozisyonundadır.

DETAYLAR Kepçe Kulak Estetiği (Otoplasti)
Yanak Estetiği (Bişektomi)

Yanak Estetiği (Bişektomi)

Yüzün daha iyi bir görünüm kazanmasını, yüzdeki U şeklin V şekline dönüşmesini sağlayan bişektomi aynı zamanda yanak inceltme cerrahisi olarak da bilinir.

DETAYLAR Yanak Estetiği (Bişektomi)
Çene Estetiği (Mentoplasti)

Çene Estetiği (Mentoplasti)

Son dönemdeli popüler işlemlerden biri de çene estetiğidir. Çene estetiği daha çok alt çenenin yan profildeki alın düzleminden geride olan hastalar tarafından tercih edilmektedir.

DETAYLAR Çene Estetiği (Mentoplasti)

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

BİZE ULAŞIN

[email protected]

ADRES
Hoşnudiye Mah. 746. Sok. No:13/64 Soho Business Center Tepebaşı/Eskişehir

YOL TARİFİ AL

TELEFON
0 552 603 87 26


BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN

Op. Dr. Murat Ercan Facebook Op. Dr. Murat Ercan Instagram Op. Dr. Murat Ercan Whatsapp

İLETİŞİM FORMU

Adınız
Soyadınız
Telefon Numaranız
E-posta Adresiniz
Mesajınız

Whatsapp

RANDEVU AL