Op. Dr. Murat Ercan Logo
Tüm Tedaviler TÜM TEDAVİLER
Burun Ucu Estetiği - Tipplasti

Burun Ucu Estetiği - Tipplasti

Burun ucundaki şekil bozuklukları için yapılan ve burun sırtına dokunulmayan estetik ameliyattır. Burun ucu estetiği için uygun hastalar burun sırtında kemer, genişlik, eğrilik gibi herhangi bir problemi olmayanlardır.

Burun ucundaki şekil bozuklukları için yapılan ve burun sırtına dokunulmayan estetik ameliyattır.

 

Burun ucu estetiği için uygun hastalar burun sırtında kemer, genişlik, eğrilik gibi herhangi bir problemi olmayanlardır. Kemeri olan bir hastanın sadece burun ucu estetiği istemesi uygun değildir.

 

Burun ucu, burnu estetik olarak çekici, havalı veya doğal gösterebilen alanıdır. Burun ucu estetiği ile düşük burun uçları giderilebilir, ön bakıştaki burun ucundaki genişlikler daraltılabilir, burun kanatları daraltılabilir, burun dudak arasındaki açı yeniden ayarlanabilir. Böylece burun ucu daha zarif ve kibar görünüme kavuşturulabilir.

 

Ameliyat süresi 1-2 saat civarında genellikle kısa süreli operasyonlardır. Operasyon sonrasında ağrı, şişlik, morluk beklenmez. Tek bir alanda çalışıldığından iyileşme çok hızlıdır. Ödemlerin geçmesi ve burnun gerçek görüntüsüne kavuşması için 3 ay geçmesi beklenir. Cilt kalınlığına göre bu süre uzayabilir. Kalın ciltli hastalarda bu süre 1 yılı bulabilir.

İLGİLİ TEDAVİLER

BİZE ULAŞIN

[email protected]

ADRES
Hoşnudiye Mah. 746. Sok. No:13/64 Soho Business Center Tepebaşı/Eskişehir

YOL TARİFİ AL

TELEFON
0 552 603 87 26


BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN

Op. Dr. Murat Ercan Facebook Op. Dr. Murat Ercan Instagram Op. Dr. Murat Ercan Whatsapp

İLETİŞİM FORMU

Adınız
Soyadınız
Telefon Numaranız
E-posta Adresiniz
Mesajınız

Whatsapp

RANDEVU AL