Op. Dr. Murat Ercan Logo
Tüm Tedaviler TÜM TEDAVİLER
Revizyon Burun Estetiği

Revizyon Burun Estetiği

Revizyon rinoplasti, bir ya da birden fazla burun operasyonu geçiren kişilerin, burunlarının şeklinin istedikleri gibi olmadığı ya da dışarıdan gelen darbelere veya çarpmalara bağlı burun şeklinin bozulması durumlarında tekrarlanan rinoplasti uygulamasıdır.

Revizyon rinoplasti, bir ya da birden fazla burun operasyonu geçiren kişilerin, burunlarının şeklinin istenildiği gibi olmadığı veya burundan nefes alıp verme gibi problemlerin devam ettiği üzere tekrarlanan rinoplasti uygulamasıdır. Revizyon rinoplasti, önceden geçirilmiş ameliyat sonrasında hafif düzensizliklerin ve sorunların basit müdehalerle giderildiği müdehalelerden, kemik kıkırdak bazen cilt kayıplarından kaynaklanan, ileri derecede deforme yapıların yeniden düzenlenmesinin gerektiği, karmaşık tekniklerin kullanıldığı geniş cerrahi işlemlere kadar uzanabilmektedir.

 

Revizyon ameliyatı olabilmek için ilk ameliyatın üzerinden en az 6 ay, tercihen 1 yıl beklemek gerekmektedir.

 

Burun estetiği ilk ameliyatları esnasında burun içersindeki kıkırdak belirli miktarda alınarak burun yeniden şekillenmesinde kullanılır. Bu sebeple revizyon ameliyatlar esnasında burnu yeniden şekillendirmek için gerekli kıkırdak materyal cerrahi sahada olmayabilir. Bu durum kulak veya kaburgadan kıkırdak almayı gerektirebilir.

 

Ameliyat süresi burun şekline, yapılacak işlemlere göre değişkendir, 1-6 saat arasında değişebilir.

 

Revizyon ameliyatları sonrasında burnun doğal görünümüne kavuşması için en az 6 ay -1 yıla ihtiyaç vardır. İkinci burun estetiği ameliyatından hastaları memnun eden, yüze uygun doğal burun şekli elde edilebilmektedir.

İLGİLİ TEDAVİLER

BİZE ULAŞIN

[email protected]

ADRES
Hoşnudiye Mah. 746. Sok. No:13/64 Soho Business Center Tepebaşı/Eskişehir

YOL TARİFİ AL

TELEFON
0 552 603 87 26


BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN

Op. Dr. Murat Ercan Facebook Op. Dr. Murat Ercan Instagram Op. Dr. Murat Ercan Whatsapp

İLETİŞİM FORMU

Adınız
Soyadınız
Telefon Numaranız
E-posta Adresiniz
Mesajınız

Whatsapp

RANDEVU AL