Op. Dr. Murat Ercan Logo
Tüm Tedaviler TÜM TEDAVİLER
Çene Estetiği (Mentoplasti)

Çene Estetiği (Mentoplasti)

Son dönemdeli popüler işlemlerden biri de çene estetiğidir. Çene estetiği daha çok alt çenenin yan profildeki alın düzleminden geride olan hastalar tarafından tercih edilmektedir.

Çene estetiği uygulamaları aynı zamanda burun estetiği ameliyatları ile birlikte uygulanabilmektedir. İdeal yan profile ulaşmak ve burun yan profil görüntüsünü daha güzel göstermede etkili bir yöntemdir.

Çene estetiği 18 yaşından itibaren yapılabilir. Çene estetiği işlemlerinde, cerrahi veya ameliyatsız bir yöntem tercih edilebilmektedir. Cerrahi yöntemde ağız içerisine yapılan kesi ile çeneye protez yerleştirilmektedir. Ameliyatsız yöntem ise çene ucuna hyalüronik asit içeren dolgular uygulanarak istenilen profilin 6-18 ay etkinlikte kalması sağlanabilmektedir. Alt çene de çok ciddi bir görünüm değişikliği olmayacaksa, kişilerin ameliyat olmadan hemen sosyal yaşantısına devam etmesini talep ediyorsa dolgu uygulamaları uygun olacaktır. Çenede yapılan işlemlerin etkisinin 2 yıldan uzun sürmesi ve alt çene köşeleri çok silikse protez uygulaması yapılabilir.

İLGİLİ TEDAVİLER

BİZE ULAŞIN

[email protected]

ADRES
Hoşnudiye Mah. 746. Sok. No:13/64 Soho Business Center Tepebaşı/Eskişehir

YOL TARİFİ AL

TELEFON
0 552 603 87 26


BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN

Op. Dr. Murat Ercan Facebook Op. Dr. Murat Ercan Instagram Op. Dr. Murat Ercan Whatsapp

İLETİŞİM FORMU

Adınız
Soyadınız
Telefon Numaranız
E-posta Adresiniz
Mesajınız

Whatsapp

RANDEVU AL